Новини Protsev

Запрошуємо до співробітництва: пропонуємо площі під бізнес!

Запрошуємо до співробітництва: пропонуємо площі під бізнес!
Проектуючи жилий комплекс «PROTSEV», ми подбали про максимальний комфорт мешканців. Тож на першому поверсі заплановано спеціальні площі для комерційних закладів. Їх можна використати під затишне сімейне кафе, салон краси, барбершоп, магазин, майстерню чи іншу фірму, що буде надавати послуги для мешканців комплексу.
Кожна сучасна людина цінує свій час. Тому набагато зручніше зробити модну зачіску, манікюр, придбати необхідні товари чи отримати іншу послугу не виходячи з власного дому, ніж витрачати час на поїздку в місто. Тож відкриття комерційного закладу на території ЖК може стати вдалим рішенням для відкриття власного бізнесу чи його розширення.
Придбати комерційні площі можна ще на етапі будівництва комплексу. Пропозиція дійсна, як для організацій, так і для приватних осіб. Детальну інформацію про площі, що підлягають реалізації, можна отримати у відділі продаж.
Можливо ви придивились собі квартиру в цьому жилому комплексі? – В такому випадку інвестиція в нежитлове приміщення буде особливо привабливою, адже це чудова можливість мати бізнес поруч з власним домом. Навіть, якщо ви не готові відкрити бізнес відразу після заселення, не слід відмовлятися від цієї ідеї. Адже приміщення можна буде здавати в оренду, а з часом, коли ви вивчите попит на послуги, ви зможете реалізувати свою мрію.
Таким чином, придбання нежитлового приміщення в ЖК «PROTSEV» – це чудова можливість:
перенести власний бізнес ближче до домівки;
масштабувати бізнес, якщо у вас вже є досвід створення магазину чи барбершопу у інших ЖК;
вибрати приміщення потрібної площі з вільним плануванням;
зробити вигідну інвестицію.
Якщо вас зацікавила наша пропозиція, не баріться. Адже, чим раніше ви зателефонуєте у відділ продажів, тим більше матимете шансів вибрати саме те приміщення, що вам потрібно. Ми готові до діалогу, і з задоволенням дамо відповіді на всі питання, що вас цікавлять.
Made on
Tilda