Новини Protsev

ВАЖЛИВА НОВИНА!!!

Не таємниця, що проблема якісних автомобільних доріг є доволі гострою в Україні загалом і навіть у межах столичної агломерації зокрема.
Тож гарною новиною для всіх мешканців київського регіону стало те, що Кабінет Міністрів України затвердив проєкт Постанови «Про реалізацію експериментального проєкту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва». Будівництво триватиме до 1 грудня 2023 року, а його загальна вартість складе майже 85 мільярдів гривень.
Заплановано реалізацію 7 окремих проєктних ділянок будівництва, які поєднають між собою магістральні автомобільні дороги державного значення: Київ — Ковель — Ягодин, Київ — Чоп, Київ — Одеса, Київ — Знам’янка, Київ — Харків — Довжанський, Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. Також планується будівництво мостового переходу поблизу м. Українка Обухівського району.
Додамо, що ця новина є особливо приємною саме для жителів передмістя Києва, адже дасть змогу швидше діставатися до столиці. Зокрема для всіх мешканців нашого ЖК «Protsev», які часто їздять на правий берег Києва, Велика кільцева автомобільна дорога значно скоротить час перебування в дорозі.
Ця новина стала ще одним доказом того, що можна жити в передмісті Києва, насолоджуючись чистим лісовим повітрям, і разом із тим мати змогу за необхідності швидко дістатися до будь-якого району столиці.
Також із упевненістю можна стверджувати, що скорочення часу перебування в дорозі завдяки будівництву Великої кільцевої автомобільної дороги призведе до значного зростання вартості нерухомості в передмісті Києва. Тож радимо подумати про власну затишну оселю біля соснового лісу та неподалік від р. Дніпро вже зараз.
Телефонуйте до відділу продажу ЖК «Protsev»: (067) 544 90 50. Наші менеджери з радістю допоможуть підібрати вам квартиру мрії. Або ж завітайте до нас особисто за адресою: с. Проців, вул. Дружби,2, Бориспільський р-н., Київська обл.
Made on
Tilda