Новини Protsev

Державна Школа

Ще одна чудова новина для всіх нинішніх і потенційних мешканців ЖК «Protsev»! Уже восени цього року свої двері відкриє оновлена в рамках масштабної реконструкції школа I-III ступенів повного освітнього циклу. Державний навчальний заклад буде розрахований на 380 учнів і забезпечить шкільною освітою всіх юних мешканців нашого житлового комплексу.
Це ще одна перевага ЖК «Protsev» порівняно зі столичними житловими комплексами, де перевантаження закладів соціального спрямування, зокрема і шкіл, є однією з ключових інфраструктурних проблем. Вам не потрібно буде прокидатися якомога раніше, щоб відвезти своїх дітей на навчання в столицю. Новітній, сучасний навчальний заклад – тепер практично «під боком».
Власна та навколишня інфраструктура – це одна з переваг ЖК «Protsev». І її постійний розвиток лише збільшує інвестиційну привабливість нашого житлового комплексу. Тож встигніть придбати власну квартиру в екологічно чистому регіоні з розвиненою локацією вже зараз!
Телефонуйте до відділу продажу за номером: (067) 544 90 50. Або завітайте на перегляд до ЖК «Protsev» за адресою: вул. Дружби, 2, с. Проців, Бориспільський р-н.
Made on
Tilda