Новини Protsev

Чому купити квартиру у ЖК «PROTSEV» – це найліпша ідея

Чому купити квартиру у ЖК «PROTSEV» – це найліпша ідея, що приходила до вас у голову
ЖК «PROTSEV» вважається одним з найкращих місць для купівлі житла і для цього є декілька підстав.
Останніми роками київляни все частіше обирають заміські житлові комплекси для придбання квартир. Чому? Відповідь очевидна: можна жити біля найбільшого міста в Україні зі всіма його перевагами й водночас на лоні природи.
Житловий комплекс «PROTSEV» розташований серед соснового бору, де чудове повітря і не чути міського шуму. Ще одна особливість комплексу, яка стане для вас перевагою – його компактність. Він являє собою всього один п’ятиповерховий будинок на 100 квартир. При цьому комплекс закритий, тож ви будете почувати себе безпечно в оточенні сусідів, кожного з яких ви будете знати особисто.
Обравши для проживання ЖК «PROTSEV», вам не прийдеться відмовлятись від роботи в столиці, адже добратись до Києва можна всього за півгодини. Поруч з комплексом автобусна зупинка, до станції метро «Бориспільська» можна пішки добратися за 25 хвилин, а для автомобілістів є критий паркінг. Якщо у вас є діти, вам не прийдеться перейматися питанням, де їх навчати, тому що дитсадок та школа знаходяться в декількох хвилинах ходу від будинку. Поруч також дитяча площадка, стадіон та супермаркет.
Невеликі масштаби забудови є ще однією вагомою перевагою комплексу, адже це означає, що його споруда не забере багато часу. Тож і ви не гайте часу! Підписуйте угоду, і зовсім скоро ви станете володарем омріяного житла. На вас чекає не тільки затишна квартира, а й закритий впорядкований двір, де ви зможете відпочивати по вечорам разом з сусідами у зоні BBQ, насолоджуючись чудодійним повітрям та заміською тишею.
Made on
Tilda