Новини Protsev

Безперебійне енергопостачання в с.Проців

У селі Проців модернізовано електромережі

Безперебійне енергопостачання – один із важливих критеріїв, на який варто зважати, обираючи нову квартиру. Не таємниця, що багато сучасних новобудов мають проблеми з подачею енергоресурсів. Це, у свою чергу, не лише створює незручності мешканцям цих будинків, а й призводить до відключення тепло- і водопостачання (що особливо актуально взимку) та до постійних несправностей електропобутових приладів. Тож дуже важливо, щоб ваша майбутня оселя була не лише якісно збудована, а й не страждала на цю «хворобу».
Саме цим може похвалитися ЖК «Protsev». Адже цьогоріч на території Вороньківської громади Бориспільского району, зокрема й у селі Проців, модернізовано лінії електропередач і трансформаторні підстанції для покращення електропостачання, мінімізації кількості аварійних відключень і перепадів напруги. Також встановлено реклоузери – пристрої, що зможуть самостійно відновлювати електропостачання в разі незначних аварійних ситуацій, перемикати пошкоджені ділянки, а також повідомляти диспетчерів про точне місце аварії, куди необхідно направити ремонтну бригаду. Завдяки цьому мешканці ЖК «Protsev» матимуть стабільну напругу без перепадів у будь-який час доби
Тож телефонуйте до відділу продажу ЖК «Protsev» й обирайте якісне житло посеред соснового лісу: (067) 544 90 50. Або ж завітайте до нас особисто, щоб у цьому переконатися, за адресою: с. Проців, вул. Дружби,4, Бориспільський р-н., Київська обл.
Made on
Tilda