Новини Protsev

Місця для відпочинку біля ЖК «Protsev»

ЖК «Protsev» знаходиться в однойменному селі Проців Бориспільського району. І якщо при слові «село» у вас виникає асоціація з тяжкою працею і відсутністю цікавих місць для розваг, то хочемо вас заспокоїти, адже все це – точно не про наш житловий комплекс.

ЖК «Protsev» – це чисте повітря поруч із сосновим лісом, це гарне транспортне сполучення з Києвом, це якісне будівництво. Але також це і маса цікавих місць для відпочинку, які жителям Києва можуть лише снитися.

Для любителів тварин неподалік знаходяться кінно-спортивний клуб «Сосновий гай», дитяча школа верхової їзди «Конюшня Бутенка», конюшні Кокиша та «Вишеньки», а також страусина ферма «Чубинський страус».


Для тих, хто обожнює відпочинок на воді, нагадаємо, що неподалік від ЖК тече Дніпро. І поруч із рікою розміщені бази відпочинку «Кльове місце» й «Green Park». Тут можна покупатися, половити рибу або просто полежати на березі, насолоджуючись краєвидами Дніпра.

А якщо ви звикли до більш традиційного відпочинку, то поруч розташовані ресторани «Околиця», «Saloon Texas», ресторан при «Конюшні Бутенка», кав’ярні «Аромат», «Good day coffee», coffee-drive «Roza».

Любите відпочивати за містом? То б чому не переїхати жити за місто в житловий комплекс зі столичним рівнем комфорту?!

Телефонуйте до відділу продажу ЖК «Protsev», щоб отримати консультацію про наявні квартири в наших менеджерів: (067) 544 90 50. Або завітайте до нас у гості за адресою: вул. Дружби, 2, с. Проців, Бориспільський р-н.


Made on
Tilda